Rychlý kontakt:

 +420 704 200 300
  info@stylefloor.cz
FACEBOOK

Stálé inovace Gerflor investuje do výzkumu s cílem poskytnout zákazníkům vysoce kvalitní podlahy založené na nejnovějších poznatcích.

-Jednodušší pokládka i použití

-Optimální komfort

-Inovativní a působivé dekory

-Mimořádná odolnost proti poškození

-Respekt k životnímu prostředí

specialisté na vinyl
ZAKUPTE SI VINYLOVOU PODLAHU GERFLOR OD NÁS A MY  VÁM JI ZDARMA POLOŽÍME 

VIDEOGALERIE


  

Pokládka vinylové podlahy Gerflor Artline

 

 

Pokládka vinylové podlahy Gerflor Texline

10letbily

Zavítejte na stránky  vinyloveplovouci-podlahy.cz kde naleznete nejširší 

nabídku vinylové podlahy,dřevěné plovoucí podlahy, PVC …

 

Nabízíme vám špičkové vinylové podlahy nejen pro Brno a okolí,ale i Blansko, Tišnov, Žďár nad Sázavou ….
Podlaha je základním prvkem každé místnosti, bytu, domu, úřadu, průmyslových nebo obchodních budov.
Použitím vhodné podlahové krytiny můžete zútulnit prostor a podstatně vylepšit interiér.
Při výběru podlahoviny by mělo být přihlédnuto také k místu jejího použití, síle zatížení a požadavku na náročnost údržby.

Vinylové podlahy Gerflor nabízí řešení, která uspokojí požadavky každého zákazníka po technické i estetické stránce.

Jedná se o ekologicky šetrnou podlahovou krytinu s antibakteriální ochranou Sanosol.
Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo.Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti a aby toho bylo dosaženo, byla zvýšena PUR ochrana a protiskluzná úprava.Unikátní patentovaná technologie – textilní podložka GERFLOR – jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.Další velkou výhod vinylových podlah Gerflor je jejich výborná zvuková izolace, kterou oceníte nejen vy, ale také vaši sousedé.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VÝROBCI PODLAH
Francouzský výrobce podlahy Gerflor, nabízí kolekce PVC TexlineHQRHome Comfort, Tiché plovoucí podlahy Top Silence a systém celoplošného lepení Artline, Creation a Insight nebo varianta  Click Senso Click / Insight ClickSenso Lock / Artline Lock a Creation Clic. Výrobce vinylových podlah Wineo DesignLine vám nabízí celoplošně lepené podlahyHDF Click nebo vinylové plovoucí podlahy. Belgický výrobce podlah Floor Forever vinyl naleznete na webu Stylefloor. Český výrobce podlah Fatra Thermofix nabízí vinylové dílce lepené 2 mm Imperio a Thermofix vinylové dílce 2,5 mm Thermofix dále také plovoucí podlahu na nosné desce HDF FatraClick. Nábízíme také kompletní  podlahy Parador, jak vinylové, laminátové tak i dřevěné podlahy. Z dřevěných třívrstvých  podlah Vám představujeme dřevěné podlahy Barlinek. Pokládku podlah provádíme Po celé ČR především v jihomoravském kraji, BrnoBlanskoKuřim atd. Sídlo firmy společně se vzorkovnou podlah naleznete ve městě Tišnov.Provádíme vylití podlah anhydritem. Nabízíme Vám také stropní vytápění Heatflow nebo podlahové vytápění Heatflow.

 

PVC s textilní podložkou

Hlavní výhody

 • Vzhled
  Technologický a estetický pokrok v designu, tisku a povrchových úpravách.
 • Jednoduchá pokládka
  Díky patentované textilní podložce můžete pokládat přímo na původní podklad.
 • Šetří náklady
  Díky patentované textilní podložce, která zvládá vyrovnat drobné nerovnosti, nemusíte investovat další finanční prostředky do stěrkování podkladu.
 • Zvuková izolace
  Vinylové podlahy s textilní podložkou významně redukují hluk ve srovnání s tvrdým povrchem laminátů atd.
[toggle title=”  více informací” float=”left” width=”680px” margin=”0 0px 20px 0″ status=”close”]

Inovace PVC podlah od Gerfloru

Značka Gerflor je naprosto neoddiskutovatelnou zárukou vysoké kvality; nabízí komplexní výrobní řady PVC podlah s textilní podložkou skládající se z technologicky zdokonalených vláken, která jsou, z více než 95%, vyráběna z recyklovaných materiálů. Tato speciální technologie výborně doplňuje vlastnosti vnitřních vrstev podlahové krytiny a dodává všem produktům Gerflor v dané kategorii exkluzivní charakter a to zejména v oblastech pokládky, odolnosti a komfortu. Patentovaná technologie kompaktní vyrovnávací vrstvy zvládá do určité míry eliminovat výškové nerovnosti a šetří tak náklady spojené s vyrovnáním podkladu. Jednotlivé kolekce PVC podlah (Hitex, Texline HQR, Home Comfort, Texline) od sebe odděluje užitná třída, celková tloušťka krytiny a vzory dekorů.
[/toggle]

PVC s pěnovou podložkou

Hlavní výhody

 • Ekonomické jednoduché
  V porovnání kvalita / cena
 • Rozměrová stabilita
  Prostřední část tohoto PVC produktu obsahuje výztuhu ze skelné mříže
 • Vysoký zvukový útlum
  Tato produktová řada se vyznačuje vysokým kročejovým útlumem.
 • Udržba
  Díky povrchové úpravě Diamalite se materiál velice jednoduše udržuje a snadno čistí
 • Ekologicky šetrný materiál.
  100% recyklovatelný výrobek
[toggle title=”  více informací” float=”left” width=”680px” margin=”0 0px 20px 0″ status=”close”]

PVC s pěnovou podložkou Turbo

Gerfor Turbo jako PVC podlahová krytina s pěnovou podložkou nabízí ekonomické a zároveň velice praktické řešení pro všechny domácnosti. Ve svém složení, v porovnání s běžnými měkčenými PVC podlahami, obsahuje skelnou mříž pro zvýšení rozměrové stability a odolnosti materiálu pro běžné domácí použití. PVC podlahy Turbo se vyznačují znatelně slyšitelným zvukovým útlumem a vysokým komfortem, který oceníte při každodenním používání. Díky povrchové úpravě Diamalite se tato podlahová krytina velmi dobře a také jednoduše udržuje. Veškeré měkčené PVC podlahy od společnosti Gerflor jsou ekologické produkty, které neobsahují žádné těžké kovy, formaldehyd, zdraví škodlivé látky, potenciálně nebezpečná změkčovadla ani rozpouštědla a mají jedny z nejnižších hodnot VOC látek na našem trhu.[/toggle]

Zámkové vinylové podlahy

Hlavní výhody

 • zámkový systém
  Díky zámkovému systému je pokládka snadná a rychlá, s možností výměny poškozené lamely.
 • Tloušťka produktů a nášlapná vrstva
  Větší tloušťka znamená lepší odolnost vůči nerovnosti podkladu a odolnost nášlapné vrstvy zase delší životnost a otěruvzdornost.
 • Zkosené hrany
  Umocňují věrohodnost designu. V-style spáry zdůrazňují viditelný obrys prkna a podlaha tak ještě více získává na atraktivnosti
 • Design
  Obsahuje nejpopulárnější dekory dřeva a kamene, přičemž – pro zvýšení věrohodnosti – se používá také povrchová kresba dané dřeviny.
[toggle title=”  více informací” float=”left” width=”680px” margin=”0 0px 20px 0″ status=”close”]

Zámkové podlahové systémy

Zámkové systémy jsou dnes technologickou špičkou (ať už se jedná o případ vinylových dílců Gerflor Senso Clic nebo Gerflor Senso Lock), která přináší vinylovým podlahám nesčetné množtví výhod, včetně výměny poškozeného dílce (v případě vertikálního zámku lze tuto výměnu provést třeba i uprostřed místnosti a to bez toho, aby se musela celá položená vinylová podlaha znovu rozebírat). Pokládka materiálu nevyžaduje lepení, svařování či složitou a nákladnou přípravu podkladu. Díky celkovým tloušťkám vinylů i jejich nášlapné vrstvě jsou tyto podlahy maximálně otěruvzdorné a nehrozí u nich “prošlapání”. Pro realistický design a tím i zvýšení věrohodnosti se používá povrchová kresba věrně odpovídající struktuře dané dřeviny. Podlahová krytina se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje další aplikaci ochranných emulzí. Zámkové vinylové podlahy jsou z hlediska pokládky, funkčnosti, praktičnosti a údržby vůbec tím nejlepším, co se dá dneska pořídit.[/toggle]

Vinylové podlahy lepené

Hlavní výhody

 • Univerzální řešení
  Podlaha je vhodná prakticky do každé místnosti, včetně kuchyně, koupelny a prádelny.
 • Snadná údržba
  Materiál se díky UV tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí.
 • Extrémně odolná
  Materiál je maximálně otěruvzdorný a díky silné nášlapné vrstvě nehrozí “prošlapání”.
 • Ekologicky šetrná
  Vinyl je netoxický materiál, se kterým se dnes běžně setkáte při balení potravin, ve stavebnictví i lékařství.
[toggle title=”  více informací” float=”left” width=”680px” margin=”0 0px 20px 0″ status=”close”]

Vinylové podlahy

Celoplošně lepené vinylové podlahy jsou tu už nějakou dobu. V případě vinylů Gerflor se jedná o prověřený materiál, který stále získává na oblibě. Pokud se dobře položí, je extrémně dlouhověkký. Tento materiál nejvíce oceníte při použití na podlahové vytápění. Díky skladbě materiálu a technologii pokládky je podlaha vysoce odolná vůči vodě, vlhkosti a poškození. Inovativní design zaručuje realistický vzhled dřeva, dlažby nebo kamene. Pro ještě větší zvýraznění jsou jednotlivé vinylové dílce opatřeny velice atraktivními přiznanými spárami. Povrchová úprava PUR zaručuje, že se bude podlaha po celou dobu užívání snadno udržovat a čistit. Při výrobě vinylů nejsou použity zdravotně závadné suroviny (např. těžké kovy, zdraví škodlivá změkčovadla, rozpouštědla, formaldehyd atd.). Tato podlahová krytina (Artline nebo Insight) je proto vhodná také do místností, kde si hrají děti nebo dovádějí domácí mazlíčci.[/toggle]

Tiché plovoucí podlahy s textilní podložkou

Hlavní výhody

 • Ta nejtišší podlaha
  Tato podlaha se vyznačuje velmi vysokým zvukovým útlumem okolo – 18 dB
 • Pohodlí a komfort
  Textilní podložka, která je jednou z mezivrstev,  zajišťuje vysoký tepelný komfort. Podlaha je příjemná pro bosou nohu a ani údržba není, díky ochranné nášlapné vrstvě, žádný problém.
 • Rychlá a jednoduchá pokládka
  Gerflor Top Silence umožňuje položit až 12m² za hodinu.
 • Desing
  Velice realistické dekory takřka k nerozeznání od skutečného dřeva či kamene.
[toggle title=”  více informací” float=”left” width=”680px” margin=”0 0px 20px 0″ status=”close”]

Zámkové podlahy s textilní podložkou

Tuto inovativní tichou plovoucí podlahovou krytinu s textilní podložkou využijete nejen v novostavbách, ale zejména v prostorách určených k rekonstrukci a panelových domech, kde není optimální zvuková a tepelná izolace podkladu. Tato produktová řada, jak upozorňuje již ve svém názvu, poskytuje několik TOP vlastností. První z těchto vlastností jsou top realistické dekory, které věrně vystihují svoje reálné předlohy. Top silence je 10x tišší než standartní laminátová podlaha a má o 50% menší rezonanční zvukový útlum – okolo 18dB. Top komfort má tu vlastnost, že nabízí všechny výhody vinylu a textilní podložky. Top resistence zajišťuje díky nášlapné vrstvě a PUR ochraně vysokou odolnost vůči opotřebení. Díky zámkovému systému je pokládka plovoucí tiché podlahy Gerflor Top Silence velice rychlá a jednoduchá. To vše zahrnuje použité heslo Top Easy.[/toggle]